درباره یونیورمایند

یونیورمایند مجموعه ای آموزشی در رابطه با ذهن و رشد فردی است که اختصاصاً روی مایندست، تصویر ذهنی و موفقیت فردی فعالیت می‌کند.
در پشت کلمه ی « یونیورمایند » یک مفهوم فلسفی-عرفانی عمیق نهفته است که در کوتاه ترین و ساده ترین حالت ممکن می‌توان گفت به (یگانه ذهن هستی) اشاره دارد.
به باور بسیاری از متفکران، اساتید متافیزیک ذهن و روانشناسان در تاریخ نظیر زرتشت، هرمس کبیر، کارل یانگ، نویل گادارد و … وقتی که انسان از طریق ذهن و پندار، احساس و رفتار با این ابرهوش هماهنگ و همسو می شود، می‌تواند زندگی را در زیباترین و صلح آمیزترین حالت ممکن تجربه کند، چرا که

زندگی انسان حاصل ذهن است و دیگر هیچ !

KINGDOM OF HEAVEN IS WITHIN YOU

اساتید بزرگ در زمینه توسعه فردی و روانشناسی موفقیت نیز تایید می‌کنند، زمانی که انسان ذهن خود را از طریق افکار و احساسات با این ذهن بی پایان هماهنگ می‌کند، انرژی حیات و یا هوشمندیِ بی نهایت از طریق او و از درون ذهن او به زیباترین فرم ممکن در زندگی شخص جاری می شود .

و اما نقش و مسئولیت تربیت ذهن، دوباره یادگیری و “ سِت کردن “ یک “ مایند “ جدید برعهده ی من و شماست.
این ما هستیم که باید تصمیم بگیریم ذهن خودمان را با این هوشمندی هماهنگ کنیم، و با اهدافمان هم ارتعاش شویم و این نیازمند آموزش و یادگیری است.

من عرفان اُلام موسسِ مدرسه ی یونیورمایند ، با افتخار بیش از ۴ سال است که از آموزش های خصوصی اساتیدی همچون آقای باب پراکتــــور ، چهـــره شناختـه شده جهانـــی در صنعـت توسعـه فـردی ، معلم بزرگ متافیـزیـک ذهـن  نـویــل گادارد  بهره مند شده ام و هم اکنون به عنوان کوچ و راهنما در کنار شما عزیزان هستم برای خلق یک مایندست جدیــد ، و تجــربه یک زندگی در سطح کیفی و کمی بسیار ارزشمندتـــر.

ناجی که از ابتدای تاریخ در ادیان و مکتب های مختلف وعده ی ظهور ان داده شده است، در ذهن شما خفته است. شما خود او هستید.
شما از این ذهن هستید و در این ذهن جاودانه هستید.

عرفان  اُلام

عرفان اُلام
موسس یونیورمایند
« عمارت هایی در ابر ذهن هستی منتظر هستند تا من و شما در آن ها ساکن شویم »
keyboard_arrow_up